Charakter

  Slová, ktorými dokážeme vyznať lásku nemôžu byť klamné. Idú predsa z nás, z našej mysle, ktorá im dáva textovú podobu. Milujem ťa, dokáže napísať každý, ale či to tak v skutku cíti, je otázne. Láska je pekná aj písaná, ale od skutku má veľmi ďaleko, lebo môže byť aj falošná. Môžeme ju však vyznať zo skutkov, ktoré sme pre milovanú osobu urobili, alebo sme ochotný urobiť. O tej našej osobnej sme však lenivý verejne písať, alebo sa hanbíme za to aká je, aký sme my, čiže nie je dokonalá. Myslím, že to je chyba, lebo práve v nedokonalosti je veľa pekného. Nepatrím k mužom, po ktorých túži veľa žien. Práve naopak, mám veľa chýb, či už vizuálnych tak aj v charakterových a osobných črtoch. Napriek tomu som za svoj život som mal viac vzťahov, ale ani jeden nevzplanul v celoživotný. Z počiatku som na seba nenechal dopustiť a vždy hľadal chybu v partnerkách, aj keď vo vnútri som cítil, že istú ak nie väčšiu vinu na tom mám v podstate Ja. Vždy sme ale vo vzťahu dvaja a ak to neklape tak výčitk

Tichý zabijak (Válka citov)


Cez 2000 rokov žijeme v karanténe a nikto si toho ani len nevšimol.
Až musela prísť karanténa v karanténe, aby ľuďom trošku svitlo,že byť slobodný v tomto systéme nie je možné.
Covid19 a opatrenia s ním spojenè, ako aj karanténa, bol len test ľudstva, ako sa bude správať v danej situácii.
Systém chystá niečo väčšie a oveľa závažnejšie s tým, že postupne pridáva na intenzite.
Monitoruje, sleduje ľudstvo, aj za pomoci sociálnych sietí, ako je napríklad prepracovane vytvorený FACEBOOK, ktorý má úplne iný zámer, lež nám bol podaný.
V neposlednom rade sa k najväčšej hrozbe radia nám dobre známe médiá, pôsobiace na oko pekne, ale na myseľ deštruktívne.🤮🤮
Systém využíva cit a pud ľudí, ktorí bezhlavo naletia každej novodobej "senzácii", len aby sa ukázali a predviedli zbytku populácie.
Či už je to veda, móda,technika a veškerè korporácie slúžiace, ako vývarovňa na dokrmovanie mocných na planéte "zvanej zem".
Nachádzame sa v stave, keď život je zabalený v krásnom obale,ale vnútro zomiera.🖤🌠🏌️

Zeitgeist-xy

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Ovečky

Pohľad(vyššia moc):