Poslanie

  Prestali ste veriť sami sebe, robiť to čo sami chcete až tak, že počúvate tých čo nechápete. Odovzdali ste im svoje životy, s vierou, že ukážu Vám svet plný slobody a vlastné Ja ste odhodili za ploty. Nešlapete vlastnú cestu ani kroky k svojmu miestu, ale lajnu hnusnej stoky kde udáva systém kroky. Veríte tím, ktorí lásku ničia, ktorí na ľud zbrane týčia, ktorí bez hanby a svedomia posielajú vaše deti do boja. Nedajú Vám milé slová, ani lásku, ktorá šťastím volá, iba príkazy a zákazy čo Vám myseľ nakazí. Prečo ste tu, prečo ste sa narodili, prečo i Vy potomkov ste porodili? Pre hovädá z vyšších radov, pre mocných čo na vládcov sa hrajú, pre tých čo na rukách krv miliónov ľudí majú? Zastavte sa, zamyslite, je to vážne to čo chcete? Načo svetu armády veď má to byť zem slobody, taká kde sa bytosť živá, nebála leč šťastne žila. Je snáď u Vás na mieste radovať sa z víťazstva, v ktorom padli ľudské telá čo ich matka šťastne porodila, iba preto, že tí čo im tak veríte a delia rôzne národy,

Tichý zabijak (Válka citov)


Cez 2000 rokov žijeme v karanténe a nikto si toho ani len nevšimol.
Až musela prísť karanténa v karanténe, aby ľuďom trošku svitlo,že byť slobodný v tomto systéme nie je možné.
Covid19 a opatrenia s ním spojenè, ako aj karanténa, bol len test ľudstva, ako sa bude správať v danej situácii.
Systém chystá niečo väčšie a oveľa závažnejšie s tým, že postupne pridáva na intenzite.
Monitoruje, sleduje ľudstvo, aj za pomoci sociálnych sietí, ako je napríklad prepracovane vytvorený FACEBOOK, ktorý má úplne iný zámer, lež nám bol podaný.
V neposlednom rade sa k najväčšej hrozbe radia nám dobre známe médiá, pôsobiace na oko pekne, ale na myseľ deštruktívne.🤮🤮
Systém využíva cit a pud ľudí, ktorí bezhlavo naletia každej novodobej "senzácii", len aby sa ukázali a predviedli zbytku populácie.
Či už je to veda, móda,technika a veškerè korporácie slúžiace, ako vývarovňa na dokrmovanie mocných na planéte "zvanej zem".
Nachádzame sa v stave, keď život je zabalený v krásnom obale,ale vnútro zomiera.🖤🌠🏌️

Zeitgeist-xy

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Pohľad(vyššia moc):