Mier

  Kto po bojí volá, nemá ani páru čo znamená láska holá. Holá pravda, česť, cit, rešpekt to ju zdobí, je tak krásna avšak občas bolí, nie však ranou guľky spôsobenou, ale stratou našich blízkych, alebo aj nedôverou. Nechcem vašu ochranu, ktorá dvíha zbrane moci a čo v hlavách strach vyvolá, či už cez deň, či už v noci. Kde je láska prítomná tam netreba ochranu, tam sa ľudia srdcom vzoprú a spoločne povstanú. Ak mám padnúť v boji vymyslenom, nech sa páči, ale s hrdým mojim menom Nesiahnem však po zbrani čo mi možno život zachráni, lebo lásku zabil by som, ktorá útočila s veľkým desom. Des, ktorý Vy mocní vzbudzujete v ľuďoch, čo k nim láska nemá prístup pri vašich silných pudoch. Toto všetko národ bolí viete to, Vy vládne voly? Strkáte sa do rití kde volajú po bití, bez názoru občanov ženiete ich do války a kto sa Vám vzoprieť snaží tak je strojcom kritiky. Nie, to nie je kritika, ale slová pravdy pravej s úctou k láske danej. Láska je cit v ľuďoch, ktorý sa má velebiť a šíriť jej krásu

Vodca

 Covid 19 mal odviesť pozornosť a otestovať správanie ľudí pri ničivej hrozbe. To čo prichádza bude mať drvivý dopad nie len na naše zdravie, ale aj ľudskosť samú.

Vaši vodcovia bez charakteru Vás vtiahli do apokalypsy, kde miesto lásky vládne boj a miesto šťastia strach.
Všetko je odmena za privlastňovanie si zeme, jej delenie na hranice a súperenie medzi národmi.
Toto s ľudskosťou nemá nič spoločné a je jedno, na ktorej strane stojíte. Kto to ešte nepochopil tak ani nevie čo to slovo znamená. Môžete sa búchať do pŕs koľko chcete a nadávať na mňa, že Vám krivdím, ale čas ukáže všetkým cestu pochopenia.
Kto ju nenájde tak je sebec.
Zmeniť toto všetko má v moci každý jedinec tejto planéty, ale najskôr musí pochopiť Život.
Veľa šťastia Vám prajem, nájdete ho ukryté v sebe.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Mier

Charakter