Charakter

  Slová, ktorými dokážeme vyznať lásku nemôžu byť klamné. Idú predsa z nás, z našej mysle, ktorá im dáva textovú podobu. Milujem ťa, dokáže napísať každý, ale či to tak v skutku cíti, je otázne. Láska je pekná aj písaná, ale od skutku má veľmi ďaleko, lebo môže byť aj falošná. Môžeme ju však vyznať zo skutkov, ktoré sme pre milovanú osobu urobili, alebo sme ochotný urobiť. O tej našej osobnej sme však lenivý verejne písať, alebo sa hanbíme za to aká je, aký sme my, čiže nie je dokonalá. Myslím, že to je chyba, lebo práve v nedokonalosti je veľa pekného. Nepatrím k mužom, po ktorých túži veľa žien. Práve naopak, mám veľa chýb, či už vizuálnych tak aj v charakterových a osobných črtoch. Napriek tomu som za svoj život som mal viac vzťahov, ale ani jeden nevzplanul v celoživotný. Z počiatku som na seba nenechal dopustiť a vždy hľadal chybu v partnerkách, aj keď vo vnútri som cítil, že istú ak nie väčšiu vinu na tom mám v podstate Ja. Vždy sme ale vo vzťahu dvaja a ak to neklape tak výčitk


 Lož prevalcovala pravdu, strach odvahu, mena lásku, moc skromnosť, veda s realitou, ktorú nám podávajú mocnosti vieru a možnosť nechať preniknúť fantáziu do skutku, pýcha a dokonalosť pokoru.

Na to všetko sa archeológovia vkrádajú do hrobiek, pričom kradnú artefakty pozostalých, čo je legálne hanobenie a zvyšok ľudstva ich za to ospevuje.
Dokonca sa táto zlodejina učí na školách, no fakt neviem kam sa podeli morálne hodnoty, o ktorých tak všetcia hovoria,hmm.
Všetci hľadáte dôkaz vyššej moci, ste naivní vtipálkovia, ak si myslíte, že sa Vám po tom všetkom odhalí 🙄
Viac ako 3/4 ľudstva určila smer chodu na tejto planéte, lebo sa silou mocou drží týchto novodobých ľudských hodnôt, ktoré vládnu ich myšlienkam.
Vravíte a bojíte sa Covid19?
Bude tu do vtedy pokiaľ nestíchnete.
Hľadáte vinníkov, ktorí ukradli skutočné hodnoty života?
Pozrite sa do zrkadla, kam ste chceli tam ste speli.
Život takto lepší nebude, lebo nikto ani myšlienkou nepohne a nie to ešte rukou.
Úprimnosť,jeden z najväčších problémov ľudstva.
Lož,jeden z najväčších priateľov ľudstva.
Som tak šťastný, že som problémový človek,aj keď tým zväčša strácam priateľstvá.
Vesmír je hologram a život na zemi je odrazom ľudských myšlienok🌠🏌️‍♂️
Zeitgeist-xy

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Ovečky

Pohľad(vyššia moc):