Mier

  Kto po bojí volá, nemá ani páru čo znamená láska holá. Holá pravda, česť, cit, rešpekt to ju zdobí, je tak krásna avšak občas bolí, nie však ranou guľky spôsobenou, ale stratou našich blízkych, alebo aj nedôverou. Nechcem vašu ochranu, ktorá dvíha zbrane moci a čo v hlavách strach vyvolá, či už cez deň, či už v noci. Kde je láska prítomná tam netreba ochranu, tam sa ľudia srdcom vzoprú a spoločne povstanú. Ak mám padnúť v boji vymyslenom, nech sa páči, ale s hrdým mojim menom Nesiahnem však po zbrani čo mi možno život zachráni, lebo lásku zabil by som, ktorá útočila s veľkým desom. Des, ktorý Vy mocní vzbudzujete v ľuďoch, čo k nim láska nemá prístup pri vašich silných pudoch. Toto všetko národ bolí viete to, Vy vládne voly? Strkáte sa do rití kde volajú po bití, bez názoru občanov ženiete ich do války a kto sa Vám vzoprieť snaží tak je strojcom kritiky. Nie, to nie je kritika, ale slová pravdy pravej s úctou k láske danej. Láska je cit v ľuďoch, ktorý sa má velebiť a šíriť jej krásu

Žezlo a jablko

 Degradovali ste slobodu, zneužili pravdu, ponížili lásku, zabili vieru, ukradli šťastie národu slovenskému.

Kto Vám dal právo na tieto neľudské činy?!
Aké právo Vás chráni pred zodpovednosťou za tieto činy?!
Prečo sa pcháte do každej riti, ktorá Vás osloví, aby ste plnili rozkazy mocných hrajúcich sa na vlastníkov planéty Zem?!
Rozhodovať za všetok národ bez ohľadu na to, aký má názor?!
Hráte sa na rodičov celej republiky?!
Máte potrebu nadriadenosti?!
Vidím len jeden dôvod, že Vás nikto nikdy nepočúval, lebo ste vo svojom živote neboli schopní vybudovať si rešpekt a tiež rešpektovať názory druhých.
Vašu zakomplexovanosť si teraz búrite na nevinných bytostiach.
Ste zbabelci, ktorí sa boja postaviť mocným a chrániť svoj národ pred vonkajšími vplyvmi.
Prečo nemôžme byť proste iní ako zbytok sveta?
Vaša inteligencia sa rovná Vašej odvahe, postaviť sa zoči voči pred národ a odhaliť skutočnú pravdu o vládnucich politických systémoch.
Ste špina na zemi, ktorá ju zasvinila tak, že pre ňu niet vidieť svetlo záchrany a obnovy.
Ste závislí!!
Závislí na všetkom o čom píšem, závislí klamať, závislí nenávidieť, závislí na mamone, závislí na niekom, závislí mať moc!!
Bohužiaľ musím konštatovať, že jedinou záchranou je zrážka s meteoritom.
Snáď to bude čoskoro, lebo život tu, je peklo.
Vďaka Vám a všetkým Vám podobným.
Pár nás zomrie šťastných, ale Vy nasratý, lebo už sa nebudete môcť dotknúť svojho žezla a jablka, ktorou je moc a hmota zvaná financie.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Mier

Vodca

Charakter