Charakter

  Slová, ktorými dokážeme vyznať lásku nemôžu byť klamné. Idú predsa z nás, z našej mysle, ktorá im dáva textovú podobu. Milujem ťa, dokáže napísať každý, ale či to tak v skutku cíti, je otázne. Láska je pekná aj písaná, ale od skutku má veľmi ďaleko, lebo môže byť aj falošná. Môžeme ju však vyznať zo skutkov, ktoré sme pre milovanú osobu urobili, alebo sme ochotný urobiť. O tej našej osobnej sme však lenivý verejne písať, alebo sa hanbíme za to aká je, aký sme my, čiže nie je dokonalá. Myslím, že to je chyba, lebo práve v nedokonalosti je veľa pekného. Nepatrím k mužom, po ktorých túži veľa žien. Práve naopak, mám veľa chýb, či už vizuálnych tak aj v charakterových a osobných črtoch. Napriek tomu som za svoj život som mal viac vzťahov, ale ani jeden nevzplanul v celoživotný. Z počiatku som na seba nenechal dopustiť a vždy hľadal chybu v partnerkách, aj keď vo vnútri som cítil, že istú ak nie väčšiu vinu na tom mám v podstate Ja. Vždy sme ale vo vzťahu dvaja a ak to neklape tak výčitk

Žezlo a jablko

 Degradovali ste slobodu, zneužili pravdu, ponížili lásku, zabili vieru, ukradli šťastie národu slovenskému.

Kto Vám dal právo na tieto neľudské činy?!
Aké právo Vás chráni pred zodpovednosťou za tieto činy?!
Prečo sa pcháte do každej riti, ktorá Vás osloví, aby ste plnili rozkazy mocných hrajúcich sa na vlastníkov planéty Zem?!
Rozhodovať za všetok národ bez ohľadu na to, aký má názor?!
Hráte sa na rodičov celej republiky?!
Máte potrebu nadriadenosti?!
Vidím len jeden dôvod, že Vás nikto nikdy nepočúval, lebo ste vo svojom živote neboli schopní vybudovať si rešpekt a tiež rešpektovať názory druhých.
Vašu zakomplexovanosť si teraz búrite na nevinných bytostiach.
Ste zbabelci, ktorí sa boja postaviť mocným a chrániť svoj národ pred vonkajšími vplyvmi.
Prečo nemôžme byť proste iní ako zbytok sveta?
Vaša inteligencia sa rovná Vašej odvahe, postaviť sa zoči voči pred národ a odhaliť skutočnú pravdu o vládnucich politických systémoch.
Ste špina na zemi, ktorá ju zasvinila tak, že pre ňu niet vidieť svetlo záchrany a obnovy.
Ste závislí!!
Závislí na všetkom o čom píšem, závislí klamať, závislí nenávidieť, závislí na mamone, závislí na niekom, závislí mať moc!!
Bohužiaľ musím konštatovať, že jedinou záchranou je zrážka s meteoritom.
Snáď to bude čoskoro, lebo život tu, je peklo.
Vďaka Vám a všetkým Vám podobným.
Pár nás zomrie šťastných, ale Vy nasratý, lebo už sa nebudete môcť dotknúť svojho žezla a jablka, ktorou je moc a hmota zvaná financie.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Ovečky

Pohľad(vyššia moc):