Mier

  Kto po bojí volá, nemá ani páru čo znamená láska holá. Holá pravda, česť, cit, rešpekt to ju zdobí, je tak krásna avšak občas bolí, nie však ranou guľky spôsobenou, ale stratou našich blízkych, alebo aj nedôverou. Nechcem vašu ochranu, ktorá dvíha zbrane moci a čo v hlavách strach vyvolá, či už cez deň, či už v noci. Kde je láska prítomná tam netreba ochranu, tam sa ľudia srdcom vzoprú a spoločne povstanú. Ak mám padnúť v boji vymyslenom, nech sa páči, ale s hrdým mojim menom Nesiahnem však po zbrani čo mi možno život zachráni, lebo lásku zabil by som, ktorá útočila s veľkým desom. Des, ktorý Vy mocní vzbudzujete v ľuďoch, čo k nim láska nemá prístup pri vašich silných pudoch. Toto všetko národ bolí viete to, Vy vládne voly? Strkáte sa do rití kde volajú po bití, bez názoru občanov ženiete ich do války a kto sa Vám vzoprieť snaží tak je strojcom kritiky. Nie, to nie je kritika, ale slová pravdy pravej s úctou k láske danej. Láska je cit v ľuďoch, ktorý sa má velebiť a šíriť jej krásu

Rešpekt

 Som duša v živej bytosti žijúca na tejto planéte, ktorá je poznačená dobou, ale pevne si stojaca za svojimi rozhodnutiami a činmi, ktorým podstatu dáva cit.

Je jedno, či som niektoré veci urobil, alebo neurobil správne, vždy boli podané tak ako ich moja hlava spracovala a telo, alebo slová im dali skutočnú podobu.
Konám podľa rôznych situácii, ktoré mi prídu do cesty mojim životom.
Podľa nich sa aj správam, rozhodujem a milujem.
Reakcií na spôsob života, ktorý žijem je veľa, sú kladné a aj záporné čo je normálne, lebo každý vníma život a realitu inak.
Osobne mi realita vôbec nevonia z dôvodu, že je plná lží, mamonu, podvodu, vodcovských bossov, ktorý sa hrajú, že im patrí celá zem.
Preto prosím všetkých čo sa nestotožňujú s mojimi názormi aspoň o rešpekt, až Vám toto slovo vôbec niečo hovorí.
Ale asi by malo, lebo sa s ním rozťahujete na každom kroku, len mi nejde do hlavy prečo si ho majú zaslúžiť iba vaše skutky.
Myslíte si, že realita je iba taká ako ju vidíte Vy a vaši kumpáni?
Iné názory sú postavené na hlavu a nedávajú zmysel?
Veľmi sebecké tvrdenie, ktoré si v skutku rešpekt nezaslúži.
Do sveta voláte, aby bol boj proti rasizmu rešpektovaný a sami sa delíte na dva tábory.
Vaše ústa sú plné sračiek, ktoré si tam sami nakladáte.
Vážne neviem čím ste si získali ľudí, ktorí ten váš systém tak milujú, ale pravdepodobne sú na tej istej úrovni ako Vy.
Áno, tiež som súčasť tejto podvratnej hry, lebo som sa do nej proste narodil, ale snažím sa z nej vyčnievať a ísť proti jej prúdu, lebo jej štýl mi nevonia.
Medzi nami je však jeden veľký rozdiel, že ja si viem svoje chyby priznať a podľa možností niesť za ne zodpovednosť, poprípade ich napraviť.
Kdežto Vy si za svojimi rozhodnutiami stojíte až tak sebecky, ak sa proti nim niekto postaví tak ste ochotní niesť na svojich rukách jeho krv.
Máte však môj rešpekt, lebo aj napriek tomu, že ste schopný bez rešpektu zabíjať, ste si podmanili ľudí na tejto planéte.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Mier

Vodca

Charakter