Charakter

  Slová, ktorými dokážeme vyznať lásku nemôžu byť klamné. Idú predsa z nás, z našej mysle, ktorá im dáva textovú podobu. Milujem ťa, dokáže napísať každý, ale či to tak v skutku cíti, je otázne. Láska je pekná aj písaná, ale od skutku má veľmi ďaleko, lebo môže byť aj falošná. Môžeme ju však vyznať zo skutkov, ktoré sme pre milovanú osobu urobili, alebo sme ochotný urobiť. O tej našej osobnej sme však lenivý verejne písať, alebo sa hanbíme za to aká je, aký sme my, čiže nie je dokonalá. Myslím, že to je chyba, lebo práve v nedokonalosti je veľa pekného. Nepatrím k mužom, po ktorých túži veľa žien. Práve naopak, mám veľa chýb, či už vizuálnych tak aj v charakterových a osobných črtoch. Napriek tomu som za svoj život som mal viac vzťahov, ale ani jeden nevzplanul v celoživotný. Z počiatku som na seba nenechal dopustiť a vždy hľadal chybu v partnerkách, aj keď vo vnútri som cítil, že istú ak nie väčšiu vinu na tom mám v podstate Ja. Vždy sme ale vo vzťahu dvaja a ak to neklape tak výčitk

Rešpekt

 Som duša v živej bytosti žijúca na tejto planéte, ktorá je poznačená dobou, ale pevne si stojaca za svojimi rozhodnutiami a činmi, ktorým podstatu dáva cit.

Je jedno, či som niektoré veci urobil, alebo neurobil správne, vždy boli podané tak ako ich moja hlava spracovala a telo, alebo slová im dali skutočnú podobu.
Konám podľa rôznych situácii, ktoré mi prídu do cesty mojim životom.
Podľa nich sa aj správam, rozhodujem a milujem.
Reakcií na spôsob života, ktorý žijem je veľa, sú kladné a aj záporné čo je normálne, lebo každý vníma život a realitu inak.
Osobne mi realita vôbec nevonia z dôvodu, že je plná lží, mamonu, podvodu, vodcovských bossov, ktorý sa hrajú, že im patrí celá zem.
Preto prosím všetkých čo sa nestotožňujú s mojimi názormi aspoň o rešpekt, až Vám toto slovo vôbec niečo hovorí.
Ale asi by malo, lebo sa s ním rozťahujete na každom kroku, len mi nejde do hlavy prečo si ho majú zaslúžiť iba vaše skutky.
Myslíte si, že realita je iba taká ako ju vidíte Vy a vaši kumpáni?
Iné názory sú postavené na hlavu a nedávajú zmysel?
Veľmi sebecké tvrdenie, ktoré si v skutku rešpekt nezaslúži.
Do sveta voláte, aby bol boj proti rasizmu rešpektovaný a sami sa delíte na dva tábory.
Vaše ústa sú plné sračiek, ktoré si tam sami nakladáte.
Vážne neviem čím ste si získali ľudí, ktorí ten váš systém tak milujú, ale pravdepodobne sú na tej istej úrovni ako Vy.
Áno, tiež som súčasť tejto podvratnej hry, lebo som sa do nej proste narodil, ale snažím sa z nej vyčnievať a ísť proti jej prúdu, lebo jej štýl mi nevonia.
Medzi nami je však jeden veľký rozdiel, že ja si viem svoje chyby priznať a podľa možností niesť za ne zodpovednosť, poprípade ich napraviť.
Kdežto Vy si za svojimi rozhodnutiami stojíte až tak sebecky, ak sa proti nim niekto postaví tak ste ochotní niesť na svojich rukách jeho krv.
Máte však môj rešpekt, lebo aj napriek tomu, že ste schopný bez rešpektu zabíjať, ste si podmanili ľudí na tejto planéte.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Ovečky

Pohľad(vyššia moc):