Žezlo a jablko

  Degradovali ste slobodu, zneužili pravdu, ponížili lásku, zabili vieru, ukradli šťastie národu slovenskému. Kto Vám dal právo na tieto neľudské činy?! Aké právo Vás chráni pred zodpovednosťou za tieto činy?! Prečo sa pcháte do každej riti, ktorá Vás osloví, aby ste plnili rozkazy mocných hrajúcich sa na vlastníkov planéty Zem?! Rozhodovať za všetok národ bez ohľadu na to, aký má názor?! Hráte sa na rodičov celej republiky?! Máte potrebu nadriadenosti?! Vidím len jeden dôvod, že Vás nikto nikdy nepočúval, lebo ste vo svojom živote neboli schopní vybudovať si rešpekt a tiež rešpektovať názory druhých. Vašu zakomplexovanosť si teraz búrite na nevinných bytostiach. Ste zbabelci, ktorí sa boja postaviť mocným a chrániť svoj národ pred vonkajšími vplyvmi. Prečo nemôžme byť proste iní ako zbytok sveta? Vaša inteligencia sa rovná Vašej odvahe, postaviť sa zoči voči pred národ a odhaliť skutočnú pravdu o vládnucich politických systémoch. Ste špina na zemi, ktorá ju zasvinila tak, že pre ňu ni

Rešpekt

 Som duša v živej bytosti žijúca na tejto planéte, ktorá je poznačená dobou, ale pevne si stojaca za svojimi rozhodnutiami a činmi, ktorým podstatu dáva cit.

Je jedno, či som niektoré veci urobil, alebo neurobil správne, vždy boli podané tak ako ich moja hlava spracovala a telo, alebo slová im dali skutočnú podobu.
Konám podľa rôznych situácii, ktoré mi prídu do cesty mojim životom.
Podľa nich sa aj správam, rozhodujem a milujem.
Reakcií na spôsob života, ktorý žijem je veľa, sú kladné a aj záporné čo je normálne, lebo každý vníma život a realitu inak.
Osobne mi realita vôbec nevonia z dôvodu, že je plná lží, mamonu, podvodu, vodcovských bossov, ktorý sa hrajú, že im patrí celá zem.
Preto prosím všetkých čo sa nestotožňujú s mojimi názormi aspoň o rešpekt, až Vám toto slovo vôbec niečo hovorí.
Ale asi by malo, lebo sa s ním rozťahujete na každom kroku, len mi nejde do hlavy prečo si ho majú zaslúžiť iba vaše skutky.
Myslíte si, že realita je iba taká ako ju vidíte Vy a vaši kumpáni?
Iné názory sú postavené na hlavu a nedávajú zmysel?
Veľmi sebecké tvrdenie, ktoré si v skutku rešpekt nezaslúži.
Do sveta voláte, aby bol boj proti rasizmu rešpektovaný a sami sa delíte na dva tábory.
Vaše ústa sú plné sračiek, ktoré si tam sami nakladáte.
Vážne neviem čím ste si získali ľudí, ktorí ten váš systém tak milujú, ale pravdepodobne sú na tej istej úrovni ako Vy.
Áno, tiež som súčasť tejto podvratnej hry, lebo som sa do nej proste narodil, ale snažím sa z nej vyčnievať a ísť proti jej prúdu, lebo jej štýl mi nevonia.
Medzi nami je však jeden veľký rozdiel, že ja si viem svoje chyby priznať a podľa možností niesť za ne zodpovednosť, poprípade ich napraviť.
Kdežto Vy si za svojimi rozhodnutiami stojíte až tak sebecky, ak sa proti nim niekto postaví tak ste ochotní niesť na svojich rukách jeho krv.
Máte však môj rešpekt, lebo aj napriek tomu, že ste schopný bez rešpektu zabíjať, ste si podmanili ľudí na tejto planéte.

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Pohľad(vyššia moc):

Ovečky