Žezlo a jablko

  Degradovali ste slobodu, zneužili pravdu, ponížili lásku, zabili vieru, ukradli šťastie národu slovenskému. Kto Vám dal právo na tieto neľudské činy?! Aké právo Vás chráni pred zodpovednosťou za tieto činy?! Prečo sa pcháte do každej riti, ktorá Vás osloví, aby ste plnili rozkazy mocných hrajúcich sa na vlastníkov planéty Zem?! Rozhodovať za všetok národ bez ohľadu na to, aký má názor?! Hráte sa na rodičov celej republiky?! Máte potrebu nadriadenosti?! Vidím len jeden dôvod, že Vás nikto nikdy nepočúval, lebo ste vo svojom živote neboli schopní vybudovať si rešpekt a tiež rešpektovať názory druhých. Vašu zakomplexovanosť si teraz búrite na nevinných bytostiach. Ste zbabelci, ktorí sa boja postaviť mocným a chrániť svoj národ pred vonkajšími vplyvmi. Prečo nemôžme byť proste iní ako zbytok sveta? Vaša inteligencia sa rovná Vašej odvahe, postaviť sa zoči voči pred národ a odhaliť skutočnú pravdu o vládnucich politických systémoch. Ste špina na zemi, ktorá ju zasvinila tak, že pre ňu ni

Harmónia

 Je fascinujúce aké technológie dokáže ľudská bytosť vymyslieť a ako sa vie v týchto veciach zdokonaľovať.

Ale na druhej strane je až nepochopiteľné, že napriek jej úžasným vedomostiam nedokáže prísť na to, ako zjednotiť svet v perfektnú harmóniu spolunažívania tu na zemi.
Je to príliš jednoduché a nikto tomu nedáva váhu, lebo si myslí, že by nijako neoslnil.
A pritom láska podávaná a prijímaná, je tá najúžasnejšia hmotná a nehmotná "vec", akú môže ľudská bytosť dať a prijať.
Možno si poviete, že láska sa nedá nazvať hmotnou, ale môžme ju vidieť aj cítiť v našich rukách v podobe, objatia, pohľadenia, držania za ruky,
Tu však vládnu iné priority, ktoré nám zasahujú do našich myšlienok, ako tie citovo vyvolané.
Cit a ľudskosť sa vytráca každou generáciou a je to čím ďalej viac viditeľné, v poslednej dobe až alarmujúco.
Tu by sa mal dvíhať varovný prst a hľadať riešenia, lebo aký je človek vo vnútri, také sú jeho skutky a spôsob života.
Človek sa zdokonaľuje, ale citovo blbne.
Sme nakazený, ale nakazený vedou a hmotnými vecami, ktoré nám dáva.
Najľahšie pochytíme to čo počujeme, dostávame a prijímame od druhých, či už ľudí s ktorými sa stretávame, ľudí čo nám vládnu, alebo médiami, ktoré ako hyeny čakajú na úbohú bezbrannú obeť a v neposlednom rade výučbou na školách.
Pre vyvolených, ktorí rozhodujú o predmetoch výučby, čo keby ste sa zamysleli a vsunuli medzi mnohé zbytočné predmety o dejinách našej krvácajúcej zeme povinný predmet o duševnom zdraví človeka?
A tým vôbec nemám na mysli náboženstvo!
Očkujte sa, voľte si vodcov, hádajte sa, predbiehajte sa jeden cez druhého, nenáviďte sa, zaviďte si.
Ja budem pokračovať inou cestou, tou ktorú šlapem už mnoho rokov a nikdy nemá konca z dôvodu, že nemá základ hmotne stojaci.
Kto sme a prečo sme tu?
Rebel bez príčiny

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Pohľad(vyššia moc):

Ovečky