Charakter

  Slová, ktorými dokážeme vyznať lásku nemôžu byť klamné. Idú predsa z nás, z našej mysle, ktorá im dáva textovú podobu. Milujem ťa, dokáže napísať každý, ale či to tak v skutku cíti, je otázne. Láska je pekná aj písaná, ale od skutku má veľmi ďaleko, lebo môže byť aj falošná. Môžeme ju však vyznať zo skutkov, ktoré sme pre milovanú osobu urobili, alebo sme ochotný urobiť. O tej našej osobnej sme však lenivý verejne písať, alebo sa hanbíme za to aká je, aký sme my, čiže nie je dokonalá. Myslím, že to je chyba, lebo práve v nedokonalosti je veľa pekného. Nepatrím k mužom, po ktorých túži veľa žien. Práve naopak, mám veľa chýb, či už vizuálnych tak aj v charakterových a osobných črtoch. Napriek tomu som za svoj život som mal viac vzťahov, ale ani jeden nevzplanul v celoživotný. Z počiatku som na seba nenechal dopustiť a vždy hľadal chybu v partnerkách, aj keď vo vnútri som cítil, že istú ak nie väčšiu vinu na tom mám v podstate Ja. Vždy sme ale vo vzťahu dvaja a ak to neklape tak výčitk

Tretia citová:


 

Rok 2020 bude navždy zapísaný v dejinách, ako rok, kedy systém vyšiel na povrch z ďalšou svetovou válkou.
Podľa histórie už "vraj" v poradí treťou 🤔
Nazvyme ju TRETIA CITOVÁ!!!
Čo je ale alarmujúce, že ľudstvo do nej ochotne vstúpilo a nevedomky bojuje ako vládze.
Ďalší fakt je to, že tieto války sa v skutočnosti nemôžu deliť na prvú, druhú, atď.., lebo ľudstvo bojuje odkedy vznikol život na zemi.
Ľudia bojujú, lebo chcú mať všetko,ľudia bojujú, lebo sú nútení, ľudia bojujú, lebo sa boja, ľudia bojujú, lebo neveria, ľudia bojujú, lebo ich to od mala učia, ľudia bojujú, lebo sú stroje, ktoré neustále niekto ovláda!!!
Ľudía spokojne bojujú a sú nespokojní keď majú zložiť zbrane.
Ľudia sú zbabelý a boja sa priznať, že si za to môžu sami, lebo svojich vodcov si sami volia.
Jeden na druhého háždu špinu a hľadajú vinníka, ale vinný sú si sami ľudia.
Človek je najdeštruktívnejšia zbraň na zemi::

Zeitgeist-xy

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Zodpovednosť:

Ovečky

Pohľad(vyššia moc):